

Novi Birkenstock model izgleda kao hibrid natikača i mokasinki. Imamo li novi hit među ljetnom obućom?
Birkenstock obuću birate ako tražite nešto udobno i bezvremenski. Idealne su za svakodnevno nošenje, a njihove najpopularnije modele natikača Arizona (dva remena) i Madrid (jedan remen) često viđamo u opuštenim street style kombinacijama. Ipak, za ovo prijelazno razdoblje Birkenstock je predstavio poboljšani Naples model u brušenoj koži. Za ove Birkenstock Naples Wrapped natikače predviđamo da bi mogle postati stalni komad proljetne garderobe.
Što se tiče ovih natikača, najviše nam se sviđa materijal
Brušena koža je ove sezone najtraženiji materijal i to su potvrdile i luksuzne modne kuće, ali i high street brendovi. Iako nam se bliži ljeto i fokus na laganije, prozračne materijale – obuća od brušene kože će uvijek biti in. Stoga, Birkenstock je kreirao ekstenziju klasičnog Naples modela. Nove Birkenstock Naples Wrapped natikače dolaze u stilu mokasinki s upečatljivim šavovima koje ovoj sandali daju kulerski i pomalo muževni izgled.
Dolaze u dvije boje, smeđoj i bež. Sami odlučite kojoj boji više naginjete.
Osim kul dizajna, natikače se odlikuju i prepoznatljivim anatomskim oblikom Birkenstock uloška, koji pruža optimalnu potporu stopalu, potiče pravilan hod i smanjuje umor pri dugotrajnom stajanju ili hodanju. Gornji dio natikača izrađen je od brušene kože, poznate i kao antilop, koja je meka na dodir i elegantnog, mat izgleda. Ova vrsta kože dodatno doprinosi sofisticiranom izgledu natikača, a ujedno je i dovoljno izdržljiva za svakodnevnu uporabu.
Natikače su dostupne na službenoj Birkenstock stranicama i koštaju 160 eura.