Sve trendseterice sada nose klasične, a posebne komade brenda Totême

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacey Duprie (@jaceyduprie) on

Totême je epitom skandinavskog stila, modni i lifestyle brend kojeg su prije nekoliko godina, točnije 2014., osnovali supružnici Elin Kling i Karl Lindman. Oboje su, poznato je, svoje iskustvo izbrusili u prethodnim karijerama u modnoj industriji. Elin je bila jedna od prvih modnih blogerica na svijetu, a naročito u Skandinaviji, dok je Karl bio uspješan model. Zajedno su osnovali modni brend koji će u vrlo kratkom roku ostvariti veliki uspjeh. A nije čudno ni zašto, jer bili su među prvim brendovima koji su se obratili isključivo modernim ženama u pokretu, koje traže brza, praktična i funkcionalna, ali i stylish odjevna rješenja.

Totême je tako postao sve ono što očekujemo od klasične svakodnevne garderobe, ali svaki komad u sada već brojnim kolekcijama odiše nekim posebnim duhom i ima onaj mali pomak koji ga izdvaja iz mase drugih klasičnih odjevnih predmeta. Elin svoj brend opisuje kao liniju chic i luksuznih temeljnih komada ženske garderobe, a za sve žene poput sebe, koje su stalno u žurbi, poželjela je stvoriti svojevrsnu uniformu, s modelima koji podjednako dobro funkcioniraju u gradu, kao i na odmoru. Jednostavnost s edgy duhom, još je jedan opis ovog uspješnog brenda, kojeg rado nose i ikone stila Alicia Vikander, Kate Bosworth i Sienna Miller, kao i niz blogerica s međunarodnom reputacijom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

Brend je poznat po svom traperu, klasičnim hlačama i bezvremenskim košuljama, a za ovu jesen tu su i kaputi u boji devine dlake, kardigani od kašmira, vunene jaknice, rebraste haljine i divne svilene marame. Cijelu kolekciju za jesensku sezonu pogledati možete u webshopu brenda, a u nastavku vam donosimo kako trendseterice s Instagrama nose svoje najdraže Totême komade.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allison (@allisonmode) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ensemble (@ensemble_oslo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elin Kling (@elinkling) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elin Kling (@elinkling) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jenny Jensen (@jennyjensen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FashiionGoneRouge (@fashiiongonerouge) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isabella Andersson (@isabellamandersson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elin Kling (@elinkling) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Christie Tyler (@nycbambi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Phoebe Soup (@phoebesoup) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvira Dahl Reff (@elviradreff) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Pintorialist (@thepintorialist) on

Foto: Instagram

0