Kako trendseterice nose najpopularnije hlače sezone?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VENDELA SVENSSON (@vendelasvensson) on

Baš kao što su prošle sezone zadominirale modnom scenom, ženska hlače nastavljaju vladati modnom scenom. I to u niz različitih modela, krojeva i stilova. Dosad smo vam pisali o sivim kariranim hlačama kao velikom jesenskom trendu, klasičnim ženskim hlačama koje nikada ne izlaze iz mode, pa tako ni ove sezone, hlačama širokih nogavica koje odlično funkcioniraju i u hladnijoj sezoni, kao i chic modelima visokog struka. No malo koje od njih mogu konkurirati istinskom i najvećem trendu u svijetu hlača ove sezone – sveprisutnim samt hlačama.

Samt hlače u kombinacijama trendseterica

Naznake trenda počeli smo viđati još prošle hladnije sezone, kada su prve trendseterice počele nositi svoje modele. To je bio znak da će hlače od samta doživjeti svoju kulminaciju već iduće jeseni i zime. I to se naposljetku i dogodilo; Instagram profili trendseterica i modnih blogerica posljednjih su dana puni fotografija odjevnih kombinacija u kojima glavnu riječ vođe upravo samt hlače.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

Ovaj pomalo zaboravljeni (a nerijetko i omraženi) komad iz našeg djetinjstva sada izgleda aktualnije no ikad i mnoge od nas nagovorene su na kupovinu jednih samtastih hlača u kojima ćemo provesti hladnu sezonu. Efektna rebrasta tekstura na ovim hlačama u kombinaciji s nekom efektnom bojom poput karamele, losos ružičaste ili pak žute i crvene, čini samt hlače statement modelom, koji će se divno stapati sa zimskim pletivom, ali i nježnim svilenim košuljama. Ako ste i vi odlučili nabaviti ove hlače o kojima svi trenutno pričaju, u nastavku donosimo malo inspiracije kako ih nositi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tesa Jurjasevic (@tesajurjasevic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jen Wonders (@jen_wonders) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by My Little Fashion Diary (@emiliehigle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Initials LA by Laura Albouy (@lauralbouy) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sophia Rosemary 🌙⭐️ (@sophia_rosemary) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Splice Boutique (@spliceboutique) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea W. Rognstad (@andreawr) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isabella Thordsen (@isabellath) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by POLIENNE by Paulien Riemis 🌙 (@paulienriemis) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachael Clifton (@bubblyaquarius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Christie Ferrari (@christie_ferrari) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Phoebe Soup (@phoebesoup) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valérie-Anne (@valerieanne16) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristine (@krischerie) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sille Henning (@sillehenning) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlotte Pietropoli (@charlottepietropoli) on

Foto: Instagram

1