

Aleksandra Dojčinović
U prekrasnom ambijentu Moderne galerije održana je revija za proljeće i ljeto 2018. uspješne hrvatske dizajnerice Aleksandre Dojčinović. Predstavljeni su modeli koji će obilježiti početak godine, a na reviji su bili brojni poznati uzvanici iz javnog života. Ljubiteljice kreacija domaće dizajnerice, čije odjevne komade nose i svjetski poznate žene, uživale su u raskošnoj reviji, a partner revije ponovo je i tvrtka Labud s kojom Aleksandra uspješno surađuje preporučujući Meri Merino za bezvremensku ljubav prema odjeći.

Aleksandra Dojčinović i Milica Damjanović
Novost je što je od sada linija tekućih deterdženata Meri Merino dodatno poboljšana zbog 4D formule koja provjereno voli odjeću. Nova formula testirana je u suradnji s Tekstilno-tehnološkim fakultetom u Zagrebu i dokazano održava postojanost boja, smanjuje mogućnost njihovog izbjeljivanja, sprečava prenošenje boja s tkanine na tkaninu i stvara zaštitnu ovojnicu oko vlakna. Rublje uz 4D zaštitu novog Meri Merina i nakon 25 pranja zadržava sjaj, intenzitet boja i elastičnost.

Anica Kovač
Tvrtka Labud nastavlja predstavljati novitete, a nova, poboljšana 4D formula Meri Merina osigurat će savršenu brigu za omiljene odjevne predmete.
„Aleksandra Dojčinović je pravi primjer uspješne i talentirane poduzetnice, koja bilježi strelovit uspjeh i van granica Hrvatske i uvijek predstavlja nešto novo, bolje i drugačije zadržavajući prepoznatljivu kvalitetu. Drago nam je da smo ponovo partneri na njenoj četvrtoj samostalnoj reviji koja se poklopila s novim 4D konceptom Meri Merina. Naš novi poboljšani Meri Merino s 4D formulom savršen je za pranje velikog dijela Lei Lou kreacija budući da njeguje i osigurava dugotrajnu ljepotu odjeće.“ – izjavila je Voditeljica marketinga tvrtke Labud, Milica Damjanović.

Mirna Maras
Novi Color i Black Meri Merino su tekući deterdženti specijalizirani posebno za pranje obojenog i tamnog rublja, a osim što čuvaju boju, održavaju elastičnost i obnavljaju vlakna, osiguravaju i dugotrajni učinak. Novi Sensitive je namijenjen za pranje i održavanje osjetljivih tkanina poput pamuka, vune, svile i sintetike, a uz sve ključne prednosti karakteristične za liniju Meri Merino sadržava miris bez alergena i dermatološki je testiran tako da je pogodan za osobe s osjetljivom kožom, sklone alergijama kao i za tkanine koje dolaze u dodir s djecom.
Više na labud.hr i Facebook stranici Labud – Čista kvaliteta.

Marija Borić

Ivana Ergić

Jasmina Bagarić i Milica Damjanović

Irena Škorić
Foto: Promo