Kontakti

Svoje upite i prijedloge šaljite na: info@journal.hr

Marketing i prodaja:
Kristina Mišlov
kristina@journal.hr

Martina Prlić
martina@journal.hr

Glavna urednica, urednica mode i ljepote:

Hana Bartolović

hana@journal.hr

Izvršna urednica i urednica lifestyle rubrike:
Dunja Rudman
dunja@journal.hr

Urednica kulture:
Tena Razumović Žmara
tena@journal.hr

Novinarke:
Ela Jarni
ela@journal.hr

Iva Kordić
iva.kordic@journal.hr

Sara Markov
sara@journal.hr

Uredništvo: Gundulićeva 21, 10000 Zagreb / 01 2048 255

Vanjski suradnici: Ana Cvitaš, Ilina Cenov, Simona Antonović, Lucija Bilandžić, Dijana Kokot, Andrea Štimac, Srđan Sandić.

Blogeri: Mirjana Petković, Lidija Tomas Matijević.

Fotografkinje: Sanja Jagatić (Sanja Jagatić Photography), Marija Laća (Marija Laca Photography)

Osnivačica:
Iva Radić
iva@journal.hr

JOURNAL MEDIA D.O.O.
Remetski kamenjak 2e
Zagreb
Tvrtka upisana u sudski registar:
Trgovački sud u Zagrebu, Tt-14/29256-2
MBS: 080948689
OIB: 46023460530
IBAN otvoren u RBA, Petrinjska 59, 10 000 Zagreb
IBAN: HR0724840081107187905
Iznos temeljnog kapitala: 20.000,00 kn
Osoba ovlaštena za zastupanje: Iva Radić Balaban, direktorica

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurala bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića. više informacija

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurala bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Zatvori