Kontakti

 

Svoje upite i prijedloge šaljite na: info@journal.hr

 

Marketing i prodaja:
Kristina Mišlov
kristina@journal.hr

Valentina Prpić
valentina@journal.hr

 

Izvršna urednica i urednica lifestyle rubrike:
Dunja Rudman
dunja@journal.hr

 

Urednica kulture:
Tena Razumović Žmara
tena@journal.hr

 

Moda i ljepota:
Hana Bartolović
hana@journal.hr

 

Novinarke:
Ela Jarni
ela@journal.hr

Dijana Ljubanović
dijana@journal.hr

Mariam Al Gergawi
mariam@journal.hr

 

Uredništvo: Gundulićeva 21, 10000 Zagreb / 01 2048 255

 

Vanjski suradnici: Ana Cvitaš, Ilina Cenov, Simona Antonović, Lea Aviani, Lucija Bilandžić, Dijana Kokot, Andrea Štimac.

 

Blogeri:  Mirjana Petković, Edita Šimić, Lidija Tomas Matijević, Barbara Medić, Tajana Knez.

 

Fotografkinje: Rajna Raguž (RRVizual), Sanja Jagatić (Sanja Jagatić Photography)

Osnivačica:
Iva Radić
iva@journal.hr

 

JOURNAL MEDIA D.O.O.
Remetski kamenjak 2e
Zagreb
Tvrtka upisana u sudski registar:
Trgovački sud u Zagrebu, Tt-14/29256-2
MBS: 080948689
OIB: 46023460530
IBAN otvoren u RBA, Petrinjska 59, 10 000 Zagreb
IBAN: HR0724840081107187905
Iznos temeljnog kapitala: 20.000,00 kn
Osoba ovlaštena za zastupanje: Iva Radić Balaban, direktorica

 

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurala bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića. više informacija

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurala bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Zatvori