Probali smo nove Montana+ x DOBRO sendviče,  a imamo i odlično darivanje za vas
Probali smo nove Montana+ x DOBRO sendviče,  a imamo i odlično darivanje za vas

Probali smo nove Montana+ x DOBRO sendviče, a imamo i odlično darivanje za vas

Legendarni Montana+ Triangle Pršut i Kulen sendviči dobivaju pojačanje – Salami, a svi će biti nadjeveni omiljenim DOBRO pršutom, kulenom, Slavonskom i Milano salamom.

Vrhunskog okusa, ova suradnja je ipak više od povezivanja dvaju tržišnih lidera. Ovo je priznanje sljedivosti, kvaliteti i prepoznatljivosti okusa u koje se ulagalo godinama. Zato Montana+ uvijek bira DOBRO.

montana + x dobro sendvici

Novi Montana+ x DOBRO sendviči

U suradnji sa Žitom, vodećim hrvatskim proizvođačem pršuta i trajnih mesnih proizvoda, nadjevi legendarnih Montana+ Triangle sendviča od sada sadrže DOBRO mesne delicije.

Tako Pršut sendvič dobiva bogatu aromu vrhunskog DOBRO pršuta, a svaki zalogaj topi se u ustima. Kulenu DOBRO daje lagano pikantni karakter s blagom notom dima i aromom crvene paprike. Novi u ponudi, Salami sendvič je nadjeven kombinacijom dvajuomiljenih DOBRO delikatesa, Milano i Slavonskom salamom. Novi Montana+ x DOBRO sendviči sada donose pravi užitak iz srca Slavonije.

montana + x dobro sendvici

Povezivanje dvaju tržišnih lidera dogodilo se prirodno i logično jer i Montana+, kao i DOBRO, svoje poslovanje temelje na sljedivosti, kvaliteti i prepoznatljivom okusu. Kako DOBRO zatvara svoj proizvodni ciklus od zrna do finalnog proizvoda, tako i domaći Montana+ sendvič od kruha do nadjeva, za svoje sendviče bira namirnice renomiranih lokalnih proizvođača.

Već skoro trideset godina, Montana+ pažljivo odabrane sastojke sklapa u sendviče pakirane u modificiranoj atmosferi, bez aditiva i konzervansa, te se time čuva izvrsnost, prepoznatljiv okus i kvaliteta.

Prirodna i logična suradnja

Predani slavonskoj tradiciji, zaokruženoj sljedivosti u proizvodnji i pripremi proizvoda bez pojačivača okusa, umjetnih bojila, soje i glutena, DOBRO pršut, kulen te Milano i Slavonska salama, prirodan su odabir za Montana+ sendviče. Izuzetno smo ponosi jer je DOBRO tim prepoznao našu inicijativu i podržao prijedlog suradnje. Pršut, Kulen i novi Salami sendvič oduševit će vas već pri prvom zalogaju. Montana+ ovom suradnjom svakako unaprjeđuje kvalitetu svojih proizvoda, ali i čuva gotovo tridesetogodišnju tradiciju proizvodnje legendarnih Triangle sendviča“, izjavio je Marko Gross, predsjednik uprave Montana+ sendviča.

Novi Montana+ x DOBRO sendviči zadržavaju prepoznatljiv izgled koji je osvježen DOBRO elementima. Novi Triangl Pršut, Kulen i Salami dostupni su u odabranim Konzum i Kaufland trgovinama te INA, Petrol, Tifon, Shell, Lukoil benzinskim pumpama, kao i odabranim Tisak kioscima.

montana + x dobro sendvici

Journal Summer Giveaway

Za čitatelje Journala pripremili smo odlično darivanje. Darujemo Montana+ koktel hladnjak i 15 Montana+ x DOBRO sendviča: 5 Pršut, 5 Kulen, 5 Salami.

Više o samom darivanju doznajte na Journal Instagram profilu.

Promo
Foto: PR

Učitati još
Zatvori